Із забудовниками ми розібрались у попередній статті, тепер варто було б поговорити і про Вас.

Вибір квартири цілком і повністю лежить на Ваших плечах. А як же ріелтор скажете ви? Завданням ріелтора є дати Вам цей вибір. Адже вибір нерухомості доволі складне питання для людини, яка вперше з ним зіткнулась. Проте воно стає набагато простішим, коли знайти людину, професіонала, яка допоможе розібратись та дати відповіді на ключові запитання. Розуміння Вашої потреби, ваших бажань та вподобань дають змогу підібрати з десятків(а іноді і сотень) варіантів той один-єдиний, що підійде саме Вам ідеально.

А вибір таки не маленький! Ще б пак, десятки забудовників, сотні житлових комплексів, тисячі квартир. І лише одна та сама…

І ось Ви на ринку, з чого почати? Які особливості в кожного забудівника(а вони таки є!)? Які з них надійні, а які не варті уваги? Де якісно, де не затримують здачу, а може уже є здане? Далеко не повний список далеко не найважливіших питань, на які Вам необхідно буде відповісти, що б потім не жалкувати про витрачені(і не малі!) кошти. Отже до чого це ми?

Це ми до того, що розказати в одній статті про все і описати усі аспекти просто нереально, адже кожна людина унікальна, кожна ситуація своєрідна та потребує особливого підходу. Для когось потрібно тимчасово підбрати однокімнатну на декілька років, а комусь потрібна велика трикімнатна для родини. Хтось часто їздить в Тисменицю, а хтось у Галич. Комусь порібен вид із вікон, а комусь перший поверх.

Отже для того, щоб визначитись із цим питанням потрібно розуміти під яку потребу та як швидко Вам потрібне житло, і базуючись на цьому уже обирати забудовника.